Jedinečným prístupom k úspešnému predaju

Rodinný dom pri lese

1

Verím, že práve tu nájdete všetky potrebné informácie o tomto skvelom rodinnom dome, ktorý je postavený v obci

Horná Maríková, v nádhernej lokalite, ktorá ponúka hádam úplne všetko, čo k životu potrebujete. Obec Horná Maríková sa nachádza severozápadne od Považskej Bystrice . Má okolo šesťstopäťdesiatjeden  obyvateľov  a je stokrát väčšia ako Vatikán. Horná Maríková je obklopená lesmi, potokmi, rybníkom, proste nádhernou prírodou, vďaka ktorej je tu jedno z najčistejších ovzduší. Za športom, zábavou aj turistikou teda nemusíte nikam cestovať, všetko máte v dosahu Vášho nového domu.

  Virtuálna obhliadka a video

 

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

 • Title:
 • Description:
 • Author:
 • Date/Time:
       

videoDom je postavený na rovinatom pozemku o veľkosti 909 m2. Na záhradu za domom, môžete postaviť bazén alebo pestovať, čo sa Vám páči. Orientácia pozemku zabezpečuje, slniečko po celý deň a les na konci pozemku absolútne súkromie.

 

 

 

 

4

5

6

 

 

 

 

Dom bol skolaudovaný v roku 1991. Že to nie je novostavba to ale vôbec  nevadí. Všetko bolo stavané i plánované s ohľadom na kvalitu prevedenie, a veľmi dlhú životnosť. Strecha z pozinkovaného plecu, posledný náter v roku 2012. Okná sú drevené so žalúziami.

Dominantou celého domu je bezprostredne priestranná jedáleň s ktorej sa dá  s pomocou francúzskych okien spraviť krásna terasa do záhrady.

 

 

 

8

9

10

 

 

 

 

Obytná plocha domu je bez garáže okolo 160 m2, takže svoj priestor i súkromie, tu nájde veľká aj malá rodina. Na prízemí sa  nachádza Kuchyňa – špajza, spálňa, obývacia izba, jedáleň, kúpeľňa , toaleta a komora.

Na prvé poschodie vstupujete cez chodbu do spálne, detskú  izbu, jednu veľkú izbu, toaletu a úložný priestor v podkroví. Pokiaľ ste početnejšia rodina majúca v obľube súkromie, je tu ešte druhé poschodie kde sa dajú dorobiť ďalšie dve izby.

Celý dom dýcha dohodovou a pokojnou atmosférou. Ste kúsok od rybníka a lesov. Nie je tu skoro žiadna premávka a je tu absolútne bezpečne. Pokiaľ teda máte radi vibrácie od zbíjačiek a bagrov , vlakov, dopravné zápchy alebo veselý hurhaj okoloidúcich, tu ich nenájdete:) Nájdete tu práve ten pokoj a rovnováhu, ktorú som písal v úvode. ZAVOLAJTE MI A PRÍĎTE SA POZRIEŤ.

Kúpna cena

 

V rámci kúpnej ceny získavate samozrejme celý pozemok o veľkosti 909 m2, vybavený bezproblémový rodinný dom, ktorý sa nachádza v Hornej Maríkovej. V susedstve už nevyrastie nič, čo by znížilo hodnotu Vášho domu, ako to u nových stavieb i pozemkov často býva. Horná Maríková je dobre dostupná hromadnou dopravou. Čisté ovzdušie, pokojná atmosféra, veľa turistického aj športového využitia, to je bývanie v Maríkovej, a to všetko pre sebe a svoju rodinu kupujete na celý život.

109.000 €

 

Pokiaľ sa teda chcete každé ráno prebudiť vôňou čerstvého ovzdušia, máte radi prírodu a hľadáte veľmi priestranný rodinný dom, zavolajte mi a príďte sa pozrieť. Teším sa na Vás.

Sprostredkovateľ:

foto

                        Marek Lovíšek

                        0907 994 431                           

                lovisek@green-reality.sk

Pre viac informácií ma kontaktujte, ozvem sa

Prosím vložte vaše kontaktné detaily a krátku správu nižšie a ja sa vám pokúsim odpovedať čo najskôr.

 

Záleží mi na Vašom súkromí. Nikdy nepredám Váš kontakt tretím stranám

Technické parametri a materiály

 • záhrada – 909 m2
 • vnútorná podlahová plocha domu – 160 m2
 • elektrina 230 V
 • elektrina 400 V
 • garáž na jedno auto
 • vlastná voda pre desať domov
 • žumpa
 • kúrenie kotol na tuhé palivo

                                                                                           

 

Comments are disabled.