Jedinečným prístupom k úspešnému predaju

Služby

Potrebujete predať či prenajať  Vašu nehnuteľnosť? Rozhodli ste sa, že využijete služby realitných maklérov? Priblížime Vám naše služby, ktoré ponúkame pri predaji i prenájme nehnuteľnosti, aby ste sa vedeli rozhodnúť, či je to to, čo práve Vy potrebujete.

Máme 2 balíky: NEEXKLUZÍVNY a EXKLUZÍVNY.

V neexkluzívnom balíku pri predaji Vašej nehnuteľnosti je:

 

1. Foto dokumentácia nehnuteľnosti– fotky sú pri inzercii veľmi dôležité, pretože každý kupec najprv pozerá fotky a až potom popis.

My robíme fotky digitálnou zrkadlovkou so širokouhlým objektívom, ktorý fotky neskresľuje, ale naopak, ukazuje celý priestor a tým potenciálnemu klientovi i viac ukáže. Záujemca vidí vo fotkách väčší priestor a vie si priestor lepšie predstaviť. Zvýši sa tým šanca, že záujemca si pozrie celý inzerát a skôr zavolá.

Fotky si môžete pozrieť TU.

2. 2D – 3D pôdorys– nakreslíme Vašu nehnuteľnosť v profesionálnom programe. Klient sa po kliknutí na žltého panáčika môže dokonca v pôdoryse poprechádzať. Vie čo je naľavo, napravo, za rohom. Vie si lepšie predstaviť dispozíciu, ktorá býva väčšinou spomenutá iba v texte. Tak sa predíde nepríjemnosti, keď klient až pri obhliadke zistí, že mu dispozícia nevyhovuje. Pôdorys Vám ušetrí čas i nervy.

Pôdorys si môžete pozrieť TU.

3. Inzercia na 50 realitných portáloch – inzercia na realitných portáloch je časovo i finančne náročná. Nehovoriac o tom, že nestačí zainzerovať nehnuteľnosť len na jeden portál.

Pre lepšiu predstavu, inzercia na stránke www.reality.sk stojí na 90 dní 6€(s DPH), na www.nehnuteľnosti.sk (najnavštevovanejšom realitnom portáli) stojí na 90 dní 4,90€. A už po prvom mesiaci sa Vaša nehnuteľnosť dostane na posledné stránky portálu.

My Vašu nehnuteľnosť inzerujeme na najznámejších realitných portáloch, ako: reality.sk, nehnutelnosti.sk, sme.sk, bazar.sk, living server, areality.sk, mixreality, bazoš, atď… Čím je väčší záber, tým je väčšia pravdepodobnosť, že nájdeme kupujúceho. Okrem toho ju pravidelne aktualizujeme, čím sa udržiava na popredných stranách na portáloch.

4. Kompletný právny servis v celkovej hodnote 700€:

Právny servis je pre bezpečnosť predaja nehnuteľnosti kľúčový.  My Vám zabezpečíme profesionálny právny servis na mieru pre Vás, vďaka ktorému budete chránený pred prípadnými podvodníkmi. Náš právny servis zhŕňa:

  •      vyhotovenie rezervačnej zmluvy,
  •      Vypracovanie návrhu Zmluvy o budúcej zmluve/Kúpnej zmluve a zapracovanie pripomienok všetkých strán
  •      vypracovanie návrhu na vklad,
  •      zaplatíme za Vás overenie podpisov u notára/na matrike,
  •      pomôžeme pri vybavovaní úveru so zavkladovaním záložných zmlúv na katastri,
  •      zaplatíme 66€ kolok na katastrálnom úrade,
  •      podáme na katastrálny úrad kúpnu zmluvu s návrhmi na vklad,
  •      informujeme Vás o prepise nehnuteľnosti,
  •      ušetríme Vám plno času s týmito vybavovačkami.

Podpisy všetkých zmlúv riešime v našej kancelárii, a komunikujeme s oboma stranami, takže nemusíte riešiť množstvo telefonátov kde a kedy sa stretnúť kvôli predaju nehnuteľnosti, len nám oznámite kedy môžete a my už všetko dohodneme.

Všetky zmluvy robí profesionálny právnik špecializujúci sa na realitné právo.

5. Preberací protokol – podpisom kúpnych zmlúv sa predaj Vašej nehnuteľnosti nekončí. My to vieme a preto zabezpečíme aj odovzdanie  nehnuteľnosti novému majiteľovi. Prehlásenie všetkých energií (elektrina, plyn, voda) vyriešime za Vás, Vy nemusíte nikam chodiť.

Spíšeme preberací protokol, ktorý patrí ku zmluve, aby ste mali záznam, že ste nehnuteľnosť odovzdali a mohli si spokojne vydýchnuť, že máte všetko vybavené.

EXKLUZÍVNOM balíku pri predaji nehnuteľností je:

 

VŠETKO, čo je v neexkluzívnom balíku PLUS:

6. VIDEO OBHLIADKA nehnuteľnosti

Moderné technológie pokročili a ďalším významným pomocníkom pri predaji nehnuteľnosti je video obhliadka. Záujemca sa bez toho, aby prišiel na Vašu nehnuteľnosť, presvedčí či mu Vaša nehnuteľnosť vyhovuje alebo nie. Ušetríte tak čas, keďže na obhliadky začnú chodiť skutoční kupujúci.

Vytvoríme pre Vás profesionálnu video obhliadku Vašej nehnuteľnosti v hodnote 350€, čím bude mať potenciálny kupujúci o Vašej nehnuteľnosti väčší prehľad. Dokonca vo videu ukážeme aj lokalitu a jej najväčšie výhody , napr. kde je autobusová zástavka, škola, škôlka, potraviny, železničná stanica alebo ako je ďaleko napr. od Bratislavy.

Okrem toho sa väčšine záujemcov nechce čítať dlhé popisy nehnuteľnosti, preto mu vo videu povieme všetko dôležité o nehnuteľnosti.

 

Na ukážku si môžete pozrieť niektoré naše video obhliadky, tu: OTVORIŤ VIDEO OBHLIADKY.

7. Inzercia na sociálnych sieťach (Facebook, Youtube, Twitter, Linkedin) – inzercia na sociálnych sieťach je tiež veľmi dôležitá a zvyšuje úspešnosť predaja, osobne Vám vysvetlíme ako.

8. Inzercia v reklamných tabuliach – máme v prenájme reklamné plochy na pešej zóne v Senci, kde inzerujeme iba exkluzívne nehnuteľnosti. Tým, že sú na pešej zóne, dcityposterenno denne okolo nich prejde niekoľko desiatok ľudí a TOP ponuky sú im stále na očiach.

9. Reklamný banner – Vašu nehnuteľnosť označíme plachtou na predaj, čím zvyšujeme úspešnosť predajao 30%. Ľahko sa môže stať, že pôjde niekto autom okolo, kto hľadá v danej lokalite napr. dom a zbadá na plote banner na predaj.

banner

+ ešte zopár ďalších vecí, ktoré sa dozviete, ak si nás vyberiete na predaj Vašej nehnuteľnosti.

Ak sa rozhodnete pre nás, spravíme všetko preto, aby sme Vašu nehnuteľnosť predali rýchlo, bezpečne a za dobrú cenu, k Vašej maximálnej spokojnosti.

Ak máte akúkoľvek otázku na naše služby, zavolajte nám alebo vyplnte kontaktný formulár a dajte odoslať.

Prosím vložte vaše kontaktné detaily a krátku správu nižšie a ja sa vám pokúsim odpovedať čo najskôr.