Jedinečným prístupom k úspešnému predaju

Nič nepodpíšem… Má realitná kancelária nárok s Vami pri predaji Vašej nehnuteľnosti podpísať sprostredkovateľskú zmluvu?

sprostredkovatelská zmluva s realitnou kanceláriou

ÁNO MÁ. Je to dobré i pre Vás.

Sprostredkovateľská zmluva s realitnou kanceláriou je súhlas, že my realitní makléri môžeme ponúkať Vašu nehnuteľnosť. Bez nej to nejde. V tejto zmluve si dohodnete všetky podmienky predaja.

Predstavte si, že dáte svoje auto na predaj do autobazáru. Nepodpíšete s nimi žiadny súhlas o predaji? Za akú cenu sa má ponúkať, aký je to typ auta, aká kubatúra, koľko žerie… Čo keby o Vašom aute napísali nepravdivé veci a ešte k tomu ho budú predávať za nízku cenu?

Presne o tomto istom to platí i s nehnuteľnosťami. Bez zmluvy o sprostredkovaní s realitnou kanceláriou, súhlasu, či dohody o predaji, nie je možné, aby realitná kancelária ponúkala Vašu nehnuteľnosť.

Pozrite si VIDEOBLOG na túto tému:

Výhodou sprostredkovateľskej zmluvy s realitnou kanceláriou je, že v tom máte poriadok, viete presne, kto Vašu nehnuteľnosť predáva, aký maklér, maklérka, za akých podmienok, za akú cenu, veď ste sa osobne na tomto všetkom dohodli, písomne.

Keď dáte svoju nehnuteľnosť do realitiek, ktoré Vám iba zavolajú, skopírujú si fotky a popis z internetu, stratíte prehľad o tom, kto všetko predáva Vašu nehnuteľnosť a vkľude sa môže stať, že na jednom realitnom portáli bude Vaša nehnuteľnosť aj 10x. A takto opozeranú nehnuteľnosť nemusíte predať nikdy.

Ak sa rozhodnete predávať cez realitnú kanceláriu, buďte náročný, vyberajte si, dajte na referencie a nebojte sa zmluvy, lebo v nej je iba to, čo ste si dohodli, nič viac, nič menej.

PS: Predtým ako ju podpíšete, si ju poriadne prečítajte.

 

Ak sa Vám blog páči, dajte Like alebo ho môžete zdieľať so svojim priateľmi.

PS: Potrebujete predať Vašu nehnuteľnosť rýchlejšie? Pozrite si naše služby, radi Vám s tým pomôžeme.


Páčil sa Vám článok? Napíšte Váš názor…Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.